Bize Ulaşın 0 (224) 435 01 12 E-mail: info@HPbursaservisi.com

Notebook , Tablet , Akıllı Telefon Teknik Servis

Ön GörüşmeCihazınızla beraber servisimize geldiğinizde sorununuzu dinleyip sizden cihazı teslim aldıktan sonra servisimizdeki uzman ekibimiz tarafından arıza tespit çalışması yapılacaktır.

ÜCRETSİZ Arıza TespitiServisimizde yapılan arıza keşif süreci tamamen ücretsizdir. Cihazınızın arızası tarafınıza bildirilir ve işleme alınması için sizden onay beklenir. Onay verdiğiniz takdirde cihaz tamir sürecine alınır ve en kısa sürede teslim edilir. Keşif sonrasında onay vermezseniz cihazınız hiç bir ücret ödemeden size teslim edilir.

Onarım SüreciCihazınızın arızası tarafınıza bildirilir ve işleme alınması için sizden onay beklenir. Onay verdiğiniz takdirde cihaz tamir sürecine alınır ve en kısa sürede teslim edilir. Keşif sonrasında onay vermezseniz cihazınız hiç bir ücret ödemeden size teslim edilir.

TeslimatTeslimat sürecinde onarım bitmesiyle birlikte sizi telefonla arayıp cihazınızın onarılmış durumda olduğunu ve teslim alabileceğinizi bildiririz. Servisimize geldiğinizde ödemeyi aldıktan sonra cihazı size sorunsuz bir şekilde teslim ederiz.

Iphone

HP NOTEBOOK VE LAPTOP ÇIP ARIZALARI

HP Notebook ve Laptop Çip Arızaları HP Notebook ve Laptoplar'ın donanımsal arızalarında ilk karşımıza çıkan sorunlar çipler ile alakalıdır. Bu arıza genellikle HM çipi arızası, Güney çipi arızası, Ekran çipi arızası olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çip değişim ve onarım işlemi oldukça tecrübe ve hassasiyet isteyen bir işlemdir. Bu gibi sorunlarınızda servisimize sizlere en iyi şekilde hizmet verecektir.

Servisimizden alabilceğiniz hizmetlerden bazıları şu şekildedir;

HP notebook ekran kartı tamiri,
HP notebook vga chip değişimi,
HP laptop vga chip tamiri,
HP notebook ekran kararması sorunu,
HP notebook ekran çipi tamiri.

Bu ve bunun gibi arızalar yaşıyorsanız servisimiz size gerekli hizmeti sağlayacaktır.

Mac Sunglasses