HP LAPTOP NOTEBOOK EKRAN TAMİRİ

Ekran arızası veya değişimi tamiri mümkün olan bir arıza olduğundan, bu gibi durumlarda servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bu arızanın en büyük nedenleri genellikle düşme veya darbe alma şeklindedir.

HP notebookların ekran ile ilgili arızalarında genellikle; ekranda çatlak, ekranda çizik, ekranda leke, ölü piksel ya da hiç görüntü alamama gibi sorunlar yaşanmaktadır. Servisimiz, HP laptoplarda oluşan bu gibi donanımsal arızalara çözüm getirmektedir.

Ekran, oldukça hassas bir donanım olduğundan hasar görmeye oldukça uygundur. Bu nedenle servisimiz gerekli hassasiyet ile ekran arızanıza profesyonel olarak çözüm getirmektedir.

HP Laptopların ekran sistemleri HP Led veya HP LCD olarak üretilmektedir. Bu donanımlar oldukça ince ve hassastır. Bu nedenle ufak bir darbe ya da baskıda dahi çatlayabilir, kırılabilir. Kırık ve çatlak gibi durumlarda tamir söz konusu değildir. Bu durumlarda direk olarak değişim yapılmaktadır. Değişim işlemi oldukça dikkat ve tecrübe isteyen bir süreç olduğu için profesyonel bir ekip ile çalışılması çok önemlidir.

HP laptop notebook ekranım kırıldı ne yapmalıyım ?
HP laptop notebook ekran görüntüsü silik ?
HP laptop notebook ekranımda renk bozukluğu var ?
HP laptop notebook ekranında ölü piksel var ?
Bu ve bunun gibi arızalar yaşıyorsanız servisimiz size gerekli hizmeti sağlayacaktır.