Bize Ulaşın 0 (224) 435 01 12 E-mail: info@HPbursaservisi.com

Notebook , Tablet , Akıllı Telefon Teknik Servis

Ön GörüşmeCihazınızla beraber servisimize geldiğinizde sorununuzu dinleyip sizden cihazı teslim aldıktan sonra servisimizdeki uzman ekibimiz tarafından arıza tespit çalışması yapılacaktır.

ÜCRETSİZ Arıza TespitiServisimizde yapılan arıza keşif süreci tamamen ücretsizdir. Cihazınızın arızası tarafınıza bildirilir ve işleme alınması için sizden onay beklenir. Onay verdiğiniz takdirde cihaz tamir sürecine alınır ve en kısa sürede teslim edilir. Keşif sonrasında onay vermezseniz cihazınız hiç bir ücret ödemeden size teslim edilir.

Onarım SüreciCihazınızın arızası tarafınıza bildirilir ve işleme alınması için sizden onay beklenir. Onay verdiğiniz takdirde cihaz tamir sürecine alınır ve en kısa sürede teslim edilir. Keşif sonrasında onay vermezseniz cihazınız hiç bir ücret ödemeden size teslim edilir.

TeslimatTeslimat sürecinde onarım bitmesiyle birlikte sizi telefonla arayıp cihazınızın onarılmış durumda olduğunu ve teslim alabileceğinizi bildiririz. Servisimize geldiğinizde ödemeyi aldıktan sonra cihazı size sorunsuz bir şekilde teslim ederiz.

Iphone

HP NOTEBOOK VE LAPTOP ISINMA PROBLEMLERİ

Lenovo Notebook/Laptopum yavaşladı, Lenovo Notebook/Laptopum çok ısınıyor Lenovo Notebook/Laptopum açıldıktan bir süre sonra kapanıyor.

Lenovo Notebook ve Laptoplar neden ısınır ?

Yukarıda yazdığımız ve buna benzer problemler yaşıyorsanız cihazınızın işlemcilerinin ısındığı anlamına gelir. İşlemciler oldukça hassas parçalar olduğundan ısıya dayanıksızdır ve bu yüzden cihazınız soğutma işlemini tam olarak yerine getiremiyorsa bu problemleri yaşamaya başlar ve hatta cihazınız geri dönüşü olmayan sorunlarla karşı karşıya kalabilir.

Bu nedenle cihazın temizliği ve bakımı çok önemlidir. Özellikle işlemci fanları toz çekmeye çok müsaittir. Bu tozlar uzun süre temizlenmediğinde soğutucuların üzerini kaplar ve işlevini yerine getiremediği için ısınma sorunlarına yol açar. Cihazın bakımı bu noktada çok önemlidir. İşlemci ve fan temizliği oldukça hassas ve tecrübe gerektiren bir işlemdir.

Servisimiz bu konuda size en iyi şekilde hizmet vererek cihazınızın tüm bakımlarını ve temizliğini detaylı ve hassas bir şekilde yapacaktır.