Bize Ulaşın 0 (224) 435 01 12 E-mail: info@HPbursaservisi.com

Notebook , Tablet , Akıllı Telefon Teknik Servis

Ön GörüşmeCihazınızla beraber servisimize geldiğinizde sorununuzu dinleyip sizden cihazı teslim aldıktan sonra servisimizdeki uzman ekibimiz tarafından arıza tespit çalışması yapılacaktır.

ÜCRETSİZ Arıza TespitiServisimizde yapılan arıza keşif süreci tamamen ücretsizdir. Cihazınızın arızası tarafınıza bildirilir ve işleme alınması için sizden onay beklenir. Onay verdiğiniz takdirde cihaz tamir sürecine alınır ve en kısa sürede teslim edilir. Keşif sonrasında onay vermezseniz cihazınız hiç bir ücret ödemeden size teslim edilir.

Onarım SüreciCihazınızın arızası tarafınıza bildirilir ve işleme alınması için sizden onay beklenir. Onay verdiğiniz takdirde cihaz tamir sürecine alınır ve en kısa sürede teslim edilir. Keşif sonrasında onay vermezseniz cihazınız hiç bir ücret ödemeden size teslim edilir.

TeslimatTeslimat sürecinde onarım bitmesiyle birlikte sizi telefonla arayıp cihazınızın onarılmış durumda olduğunu ve teslim alabileceğinizi bildiririz. Servisimize geldiğinizde ödemeyi aldıktan sonra cihazı size sorunsuz bir şekilde teslim ederiz.

Iphone

HP Notebook/Laptop Format ve Yedekleme

HP laptop/notebook'larınız internetten dosya ve şarkı indirme program yükleme sırasında cihazın çalışmasını etkileyecek tehlikelere çok açıktır.Tehlikeler cihazınızda yazılım hataları, donanımda problemler, internet bağlantı hataları gibi sorunlar yaratabilir. Bazen bu sorunlardan onarımla kurtulamayız.

Bu tür sorunlarda format işlemi uygulayarak cihazınızı ilk gün ki haline döndürüyoruz. Format işlemi uygulanırken cihaz içindeki belge ve dosyalarınız kurtarılıyor. Eğer kurtarılamayacak durumda iseler sizin irtibata geçip belge ve dosyalarınızın kurtarılamayacağını size bildirip en iyi çözümü sunup onayınızı alırız. Onayınıza göre format atıldıktan sonra sorunsuz çalıştığı kontrol edilip cihazınız tarafınıza teslim edilir.